top of page

Gökova Yelken Kulübü 8. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

11 Haz 2022

Gökova Yelken Kulübü 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 11 Haziran Cumartesi günü üye çoğunluğunun sağlanması ve Kulüp Başkanı Haluk Karamanoğlu’nun katılımıyla, Mete Kalyoncu Eğitim Salonu açılış töreni ile başladı.
Mete Kalyoncu Eğitim Salonu Törenle Açıldı!

Gökova Yelken Kulübü Kurucu Üyelerinden Merhum Mete Kalyoncu’nun

denizcilik alanında yapmış olduğu faaliyetler ve Gökova Yelken Kulübü’ne vermiş olduğu desteklerin anısını yaşatmak amacıyla, kulübümüzün eğitim salonuna ismi verildi. Mete Kalyoncu Eğitim Salonu açılışı Gökova Yelken Kulübü Başkanı Haluk Karamanoğlu kurdele kesiminin ardından gerçekleştirildi.Gökova Yelken Kulübü Başkanı Haluk Karamanoğlu, açılış töreni sonrasında konuşmalarını şu şekilde sürdürdü: “Gökova Yelken Kulübü , çok büyük emeklerle uzun araştırmalar neticesinde ülkemize denizciler yetiştirmek üzere kuruldu.
Geçtiğimiz 20 yıl içerisinde binlerce insanın hayatına, denizcilik kültürünü aşılamayı, yetiştirilen sporcularla hem ulusal hem de uluslararası platformlarda temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu amaçla önümüzdeki 20 yılın hedeflerini de aynı heyecan ve kararlılıkla devam ettireceğiz.” dedi. Başkan Karamanoğlu, geçmiş dönem yöneticilerine teşekkür ederek 20. Yıl hediyelerini takdim etti.


Gökova Yelken Kulübü Yeni Başkanı Derin Karamanoğlu Oldu


Açılış konuşmaları ardından yapılan değerlendirmeler sonucunda divan kurulunun seçilmesi, gündemin okunması, faaliyet ve mali raporların sunumunun ardından yapılan oylamalar sonucunda, Gökova Yelken Kulübü Başkanlığı’na Derin Karamanoğlu oy birliği ile seçildi.Yeni yönetim kurulu ise;

As Başkan Mahmut Saral, Sayman Gökhan Solmaz, Üye Safvet Çitfçi, Üye C. Çelik Başer olarak seçildi. Seçim sonrası yeni yönetim kuruluna dilek, öneri ve temennilerin ardından, 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı sonlandırıldı.

bottom of page